UNIS Computers Axenta

Zahájili jsme vzájemnou spolupráci, abychom Vám dodali ještě větší portfolio služeb. U nás teď najdete vše pod jednou střechou – od infrastruktury až po kybernetickou bezpečnost.

O společnosti UNIS COMPUTERS

UNIS COMPUTERS je renomovaná IT společnost s více než 28 lety zkušeností, širokou nabídkou služeb a týmem čítajícím přes 70 špičkových profesionálů. UNIS COMPUTERS patří k předním IT společnostem v České republice. Naše působnost začíná u návrhů a realizací ICT infrastruktury, přes vytváření nejmodernějších IT celků jako datových center, až po zajištění bezpečnosti dat. Silnou stránkou UNIS COMPUTERS je široké spektrum servisních služeb, dlouhodobá péče o zákazníka a nadstandardní poprodejní péče. Našimi zákazníky jsou střední a velké podniky působící v nejrůznějších oborech, také univerzity, nemocnice a další instituce veřejného sektoru. Všem jsme silným, dlouhodobým a spolehlivým partnerem, který se postará o vysoce funkční IT řešení.

Nejmodernější technologie a unikátní Know-How

Jako partner významných dodavatelů HW i SW Vám vždy poskytneme ty nejmodernější technologie a zařízení s maximální technickou podporou. K našim stěžejním službám se řadí řešení ICT infrastruktury, návrhy, dodávky a instalace serverů, datových úložišť, aktivních síťových prvků či síťových operačních systémů včetně servisních služeb.

Důvěřují nám stovky společností

Zákazníci oceňují naši profesionalitu, flexibilitu a vysokou kvalitu dodaných řešení. Dodržujeme termíny, plníme sliby, vycházíme vstříc individuálním potřebám konkrétních klientů. Proto značce UNIS COMPUTERS důvěřuje více než 3000 zákazníků z celé České republiky, z nichž někteří využívají naše služby již více než 28 let.

KONTAKT

UNIS COMPUTERS, a.s. (Inc.)
Jundrovská 31
624 00 Brno Czech Republic

Obecné informace
tel.: +420 544 528 301
e-mail:
Obchodní oddělení
tel.: +420 544 528 301
e-mail:
Ekonomické oddělení
datová schránka: jfncict
e-mail:

 

Společnost zapsána v obchodním rejstříku
vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 6087.

Provozní doba
Po - Pá 8.00 - 16.00

GPS souřadnice
49°12'56.47"N, 16°33'27.41"E